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 dini sohbetler sohbet elektronik sigara islami sohbet muzik indir islami sohbet cinsel sohbet omegle tv türk sohbet deneme bonusu
Bugun...

FİRMA HAKKINDA


Plansız bir kimse, Dümeni olmayan bir gemi gibidir. Rüzgarın estiği yöne doğru gider. Akıntılar onu sürükler. Sonunda herhangi bir yere ulaşacaktır, ama ulaşılan yer ulaşmak istenen yer olmayacaktır. İş yaşantınızda da herhangi bir yere değil, belirlemiş olduğunuz hedefe ulaşmak için tasarlanmış yazılı bir plan oluşturmak zorundasınız.

Tam bu noktada yardımınıza Ajans24 koşuyor, kendisini her zaman müşterinin yerine koyarak hareket eden, tüm hizmetlerinde geniş bir bakış açısıyla çözüm üretmeyi amaç edinen, Tecrübesinin yanı sıra her ürettiği işten büyük heyecan duyan bir ekiple yaratıcı çözümler üreten Ajans24, bugüne kadar elde ettiği deneyimler sayesinde sektörünün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

2002 yılından günümüze kadar tüm müşterilerimize en olumlu şekilde hizmet sunabilmek için, onlarla aynı havayı soluyan, onlarla aynı heyecanı yaşayan, yapılmakta olan her işi kendi işi gibi gören bir yol arkadaşı olmaya gayret ediyoruz. Tüm çalışmalarımızı bütünleşik pazarlama iletişimi disipliniyle yönlendiriyor ve müşterilerimizin hem kurumsal hem de ürün bazındaki ihtiyaçlarına en kapsamlı şekilde çözümler sunuyoruz. Hızla genişleyen müşteri portföyümüzün yanı sıra proje bazlı çalışmalarda elde ettiğimiz başarılar da doğru yönde ilerlediğimizi kanıtlayan bir nitelik taşıyor.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin yanı sıra kamuoyundaki yönelimlere de proaktif bir anlayışla yaklaşıyoruz. Böylece hem sunduğumuz hizmetin içeriğini hem de müşterilerimizin aksiyonlarını en ayrıntılı şekilde belirleme olanağına sahip oluyoruz. Medya planlamadan, marka yönetimine, prodüksiyondan, radyo ve tv reklamlarına, matbaa hizmetlerinden, organizasyona, indoor/outdoor reklamlara kadar son derece geniş bir yelpazede, müşterilerimize her zaman yeni bakış açıları kazandırma hedefiyle hareket ediyoruz.
Bu Firma 1946 defa incelenmiştir.

YUKARI